Informujemy, że Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Krakowie organizuje jubileuszową, 50tą edycję Konkursu na najlepszą pracę dyplomową I i II stopnia w dziedzinie transportu dla absolwentów wyższych uczelni Krakowa oraz innych Uczelni jeśli praca dotyczy tematyki transportowej Miasta Krakowa i Małopolski.

Do udziału w konkursie można zgłaszać prace, które zostały obronione w okresie od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. i spełniają wymagania Regulaminu Konkursu.

Pracę dyplomową wraz z dokumentacją należy złożyć w Biurze Oddziału SITK RP w Krakowie ul. Siostrzana 11 (pn-pt) w godz. 8-16 i na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 marca 2023 r. Do wniosku należy dołączyć dane adresowe autorów prac zgłoszonych do konkursu – w celu przesłania informacji o wynikach konkursu i zawiadomienia o terminie wręczenia nagród.

Oprócz nagród dla autorów prac dyplomowych przewidziano również wyróżnienia dla promotorów.

Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród ufundowanych przez SITK i Zakłady Pracy przewidziane jest na przełomie maja i czerwca 2023 r.