Informujemy, iż jest już dostępny harmonogram letniej sesji egzaminacyjnej 2016/17 (wraz z poprawkową) dla studentów studiów niestacjonarnych - AKTUALIZACJA – 21.06.2017 r.

Zgodnie z procedurą organizacji i nadzoru nad sesjami egzaminacyjnymi (Załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 53 Rektora PK z dnia 1 października 2013 r.), w harmonogramie sesji letniej 2016/17 podane zostały wyłącznie zgłoszone terminy egzaminów. Brak wpisu terminu egzaminu w harmonogramie nie oznacza, że egzamin się nie odbywa, a jedynie, że do Dziekanatu nie zgłoszono terminu jego przeprowadzenia.

Od momentu ogłoszenia harmonogramu, na wszelkie zmiany terminów zgłaszanych przez studenta, konieczne jest dołączenie informacji o zmianie w formie pisemnej z CZYTELNYM podpisem prowadzącego. Kontakt w sprawie harmonogramu: Urszula Czarska (pok. 224. tel. 12 628 23 05, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)