Dziekanat Wydziału Inżynierii Lądowej ogłasza ostateczną listę rankingową w sprawie stypendium rektora w roku akademickim 2023/24.

studia stacjonarne

studia niestacjonarne

Studenci, których numery legitymacji znajdują się na liście rankingowej i którzy jeszcze nigdy nie pobierali stypendium na Politechnice Krakowskiej bądź zmieniają numer konta bankowego, muszą przekazać do dziekanatu ds. pomocy materialnej (p. 412a) potwierdzenie posiadania konta bankowego.

Potwierdzeniem może być: zaświadczenie z banku, wydruk dowolnego przelewu bądź ksero strony z umowy z bankiem gdzie znajdują się dane posiadacza i numer konta. Potwierdzenia można przesyłać mailowo w formie pdf na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w treści wiadomości prosimy podać numer legitymacji.

Termin dostarczenia zaświadczenia to 14-11-2023 r.

Wszystkie osoby, których numery albumu umieszczone są na liście rankingowej (również dodatkowej) otrzymują stypendium rektora. Wysokość stypendium będzie znana do końca listopada br.