Rekrutacja - aktualności
Przydział do specjalności - rekrutacja na II stopień studiów stacjonarnych na WIL 2016/2017 Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Góralczyk    Wtorek, 21 Lutego 2017 12:57

Informujemy, że znany jest już przydział do specjalności - rekrutacja na II stopień studiów stacjonarnych na WIL 2016/2017.

Budowlane obiekty inteligentne
Budowle - informacja i modelowanie (BIM)
Drogi, ulice i autostrady
Konstrukcje budowlane i inżynierskie
Mosty i budowle podziemne
Technologia i organizacja budownictwa
Zarządzanie i marketing w budownictwie

Inteligentne zintegrowane systemy transportowe i logistyczne
Transport kolejowy
Transport miejski

 

 
Listy przyjętych na studia stacjonarne II stopnia na WIL PK Drukuj Email
Wpisany przez Natalia Góralczyk    Wtorek, 21 Lutego 2017 11:28

Poniżej zamieszczamy listy osób przyjętych na studia stacjonarne II stopnia w roku akademickim 2016/2017 na Wydział Inżynierii Lądowej na:
kierunek Budownictwo
kierunek Budownictwo w języku angielskim
kierunek Transport
kierunek Gospodarka Przestrzenna

 
Dzień Otwarty PK na Wydziale Inżynierii Lądowej Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap    Piątek, 17 Lutego 2017 10:02

4 marca 2017 r. Wydział Inżynierii Lądowej PK organizuje dla kandydatów na studia kolejny „Dzień Otwarty”. Przewidziane jest zwiedzanie Laboratoriów Wydziału, w tym Małopolskiego Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego - jednostki Wydziału, będącej jedynym tego typu centrum naukowo-badawczym w Polsce. Przedstawione zostaną również multimedialne prezentacje dotyczące Wydziału i oferty dydaktycznej. Będzie można zapoznać się z działalnością Studenckich Kół Naukowych i Samorządu Studentów. Goście otrzymają materiały informacyjno – promocyjne oraz będą mieli możliwość wzięcia udziału w Konkursie i wygrania ciekawych nagród.

Poprzedni „Dzień Otwarty” okazał się dużym sukcesem. Wydział odwiedziło wielu potencjalnych kandydatów na studia. Zachęcamy do zapoznania się z fotogalerią z ostatniego Dnia Otwartego Wydziału lub do obejrzenia filmiku z wydarzenia.

Program wydarzenia 2017
Nagroda główna
Regulamin konkursu

 
Deklaracje dot. wyboru specjalności - rekrutacja na studia II stopnia na WIL 2016/2017 Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap    Środa, 15 Lutego 2017 08:40

Kandydatów na studia II stopnia na WIL na rok akademicki 2016/2017 informujemy, że w dniach 15 do 19 lutego 2017 r. będzie aktywna aplikacja umożliwiająca dokonania deklaracji wyboru specjalności.

Zapisz się!

 
Sukcesy naszych absolwentów Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap    Czwartek, 02 Lutego 2017 07:37

Mgr inż. Paweł Klapa - absolwent kierunku Budownictwa z Wydziału Inżynierii Lądowej PK został laureatem nagrody głównej konkursu na najlepsze prace o Wieliczce. 26 stycznia br. w podczas sesji Rady Miejskiej odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom konkursu za rok 2016.

Nagrodę otrzymał za pracę pt.: „Projekt techniczny budowy parkingu Park And Ride w Kokotowie dla Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej”, która napisał pod opieką promotora - dr inż. Aleksandry Faron. Konkurs ma wymiar ogólnopolski i jest skierowany do studentów wszystkich uczelni. W ocenie prac komisja brała pod uwagę przede wszystkim związek poruszonej problematyki z tematyką miasta i gminy oraz oryginalność zaproponowanych rozwiązań i pomysłów. Pan P. Klapa jest również laureatem nagrody za rok 2015 w 47. edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową w dziedzinie transportu przyznawaną przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Krakowie.

Panu Pawłowi serdecznie gratulujemy, a Was - jeszcze studentów lub przyszłych studentów zachęcamy do wytężonej pracy. Jak widać, opłaca się!

 
Dyżury Wydziałowej Komisji Rerutacyjnej WIL - studia II stopnia Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap    Piątek, 13 Stycznia 2017 09:49

Informujemy, że znane są już terminy dyżurów WKR WIL ds. przyjęć na studia stacjonarne II stopnia na rok akademicki 2016/2017.

Harmonogram przyjęć

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
projekt graficzny: Małgorzata Kołodziej