Rekrutacja - aktualności
Dzień Otwarty Politechniki - sprawdź i nasz Wydział! Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap    Piątek, 10 Marca 2017 09:09

Informujemy, że 30 marca 2017 r. będzie kolejna szansa aby zapoznać się z działalnością naszego Wydziału. W ramach Dnia Otwartego Politechniki Krakowskiej WIL przygotował m.in :zwiedzanie wybranych laboratoriów i ciekawą prezentację multimedialną Prodziekana ds. promocji, podczas której można będzie otrzymać tematyczne gadżety. W Galerii GIL, gdzie będą prezentować się wszystkie Wydziały - będzie również nasze stoisko, gdzie oprócz osób odpowiadających na nurtujące Was pytania, będzie można pozyskać materiały informacyjne.  Szczegółowy program wydarzenia niebawem. Zapraszamy!

 
Sukcesy naszych absolwentów Drukuj Email
Wpisany przez Agnieszka Knap    Czwartek, 02 Lutego 2017 07:37

Mgr inż. Paweł Klapa - absolwent kierunku Budownictwa z Wydziału Inżynierii Lądowej PK został laureatem nagrody głównej konkursu na najlepsze prace o Wieliczce. 26 stycznia br. w podczas sesji Rady Miejskiej odbyła się uroczystość wręczenia nagród zwycięzcom konkursu za rok 2016.

Nagrodę otrzymał za pracę pt.: „Projekt techniczny budowy parkingu Park And Ride w Kokotowie dla Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej”, która napisał pod opieką promotora - dr inż. Aleksandry Faron. Konkurs ma wymiar ogólnopolski i jest skierowany do studentów wszystkich uczelni. W ocenie prac komisja brała pod uwagę przede wszystkim związek poruszonej problematyki z tematyką miasta i gminy oraz oryginalność zaproponowanych rozwiązań i pomysłów. Pan P. Klapa jest również laureatem nagrody za rok 2015 w 47. edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową w dziedzinie transportu przyznawaną przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Krakowie.

Panu Pawłowi serdecznie gratulujemy, a Was - jeszcze studentów lub przyszłych studentów zachęcamy do wytężonej pracy. Jak widać, opłaca się!

 


Szukaj:

projekt graficzny: Małgorzata Kołodziej