Harmonogram sesji
Harmonogram sesji zimowej 16/17 - STUDIA STACJONARNE Drukuj Email

Informujemy, iż jest już dostępny OSTATECZNY harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej 2016/2017 (wraz z poprawkową) dla studentów studiów stacjonarnych.

Od momentu ogłoszenia harmonogramu nowe zgłoszenia oraz wprowadzone zmiany w kolejnych aktualizacjach będą zaznaczone kolorem niebieskim.

Informujemy również, że zgodnie z Procedurą organizacji i nadzoru nad sesjami egzaminacyjnymi (Załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 53 Rektora PK z dnia 1 października 2013 r.) w harmonogramie sesji zimowej 2016/2017 podane zostały wyłącznie zgłoszone terminy egzaminów. Brak wpisu terminu egzaminu w harmonogramie nie oznacza, że egzamin się nie odbywa, a jedynie, że do Dziekanatu nie zgłoszono terminu jego przeprowadzenia.

Od momentu ogłoszenia harmonogramu, na wszelkie zmiany terminów zgłaszanych przez studenta, konieczne jest dołączenie informacji o zmianie w formie pisemnej z CZYTELNYM podpisem prowadzącego.

Kontakt w sprawie harmonogramu: Agnieszka Knap (pok. 225, tel. 12 628 23 04, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

Obciążenie sal w czasie sesji

 

UWAGA! OD SEMESTRU ZIMOWEGO 2016/2017 ZMIANY W HARMONOGRAMIE SESJI BĘDĄ ZNAJDOWAĆ SIĘ WYŁĄCZNIE W PLIKU PUBLIKOWANYM W INTERNECIE. W GABLOCIE, PRZY DZIEKANACIE ZOSTAJE WYWIESZONY HARMONOGRAM SESJI NA DZIEŃ 23 STYCZNIA 2017 R., KTÓRY NIE BĘDZIE ZAWIERAŁ ZMIAN ZGŁASZANYCH PO TYM TERMINIE.

 
Harmonogram sesji zimowej 16/17 - studia niestacjonarne Drukuj Email

Informujemy, iż jest już dostępny harmonogram zimowej sesji egzaminacyjnej 2016/17 (wraz z poprawkową) dla studentów studiów niestacjonarnych - AKTUALIZACJA – 17.02.2017 r.

Informujemy, że zgodnie z Procedurą organizacji i nadzoru nad sesjami egzaminacyjnymi (Załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 53 Rektora PK z dnia 1 października 2013 r.), w harmonogramie sesji zimowej 2016/17 podane zostały wyłącznie zgłoszone terminy egzaminów. Brak wpisu terminu egzaminu w harmonogramie nie oznacza, że egzamin się nie odbywa, a jedynie, że do Dziekanatu nie zgłoszono terminu jego przeprowadzenia.

Od momentu ogłoszenia harmonogramu, na wszelkie zmiany terminów zgłaszanych przez studenta, konieczne jest dołączenie informacji o zmianie w formie pisemnej z CZYTELNYM podpisem prowadzącego. Kontakt w sprawie harmonogramu: Urszula Czarska (pok. 224. tel. 12 628 23 05, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. )

 
Przygotowania do harmonogramu sesji zimowej 16/17- studia stacjonarne Drukuj Email

Informujemy, że trwają przygotowania do stworzenia harmonogramu sesji zimowej 2016/2017. Ustalenia należy zgłaszać do Dziekanatu (Agnieszka Knap, pok. 225, tel. 12 628 23 04, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) w terminie do 18 stycznia 2017 r.

STUDENCI!

CHCECIE MIEĆ SPOKOJNE WAKACJE?
CHCECIE MÓC ZAPLANOWAĆ WYJAZDY, ABY NIE KOLIDOWAŁY Z EGZAMINAMI?!
USTALCIE TERMINY EGZAMINÓW JUŻ TERAZ!

Informujemy również, że TESTOWO, W SESJI ZIMOWEJ 2016/2017 UDOSTĘPNIAMY PLIKI, KTÓRE UMOŻLIWIAJĄ WERYFIKACJĘ POSTĘPÓW W TWORZENIU HARMONOGRAMU SESJI.

Ten plik umożliwia sprawdzenie nadpisywanych na bieżąco, zgłaszanych terminów egzaminów (w tabeli). Pod tabelami - właściwymi dla danego roku czy specjalności -  wpisywane są na bieżąco zgłaszane terminy zaliczeń.

W tym pliku można sprawdzić dostępność sal na dany moment.

W przypadku, gdy otworzycie Państwo plik, a będą się działy dziwne “przeskoki” stron czy tabel itp. oznacza to, że plik właśnie jest edytowany i zalecane jest jego przeglądanie po kilku minutach. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości w już wpisanych terminach prosimy o kontakt z p. Agnieszką Knap.

 
Zimowa sesja egzaminacyjna w roku akademickim 2016/2017 Drukuj Email

Informujemy, że zimowa sesja egzaminacyjna dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w roku akademickim 2016/2017 trwać będzie w dniach od 30 stycznia 2017 r. do 20 lutego 2017 r. (w tym sesja poprawkowa od 13 do 20 lutego 2017 r.).

 


projekt graficzny: Małgorzata Kołodziej