23 maja br. zapraszamy kandydatów na studia do poznania naszego wydziału ze strony naukowej i "studenckiej". Organizujemy dzień otwarty pod hasłem "Dzień Lądowca". Do udziału zapraszamy również naszych studentów - to Wasze święto!

W tym dniu przygotowaliśmy atrakcje zarówno dla kandydatów, by mieli możliwość poznać fragment życia studenckiego, ale i studentów - zorganizujemy Wam m.in.  targi pracy, na których ponad 20 firm przedstawi Wam oferty staży/praktyk i opowie jak skutecznie aplikować o pracę. Będą też przedstawiciele Katedr by opowiedzieć o procesie dyplomowania.

W programie przewidujemy m.in. "mini wykład", zwiedzanie laboratoriów, pokazy Kół Naukowych, konkursy Samorządu Studentów WIL i strefę gastronomiczno-rozrywkową.

Dzień Otwarty/Dzień Lądowca 2023 roku - film.

Patronat medialny nad wydarzeniem objął magazyn BULIDER POLSKA.