Miesięcznik Builder wraz z firmą Arkance Systems Poland zapraszają na WARSZTATY BIM w zakresie „Wyszukiwanie optymalnych korytarzy drogowych i kolejowych w kontekście danych GIS", które odbędą się w formule on-line (na platformie Zoom) w dniu 24 maja 2024 w godz. 10.00 - 12.00 (piątek). Warsztaty BIM zorganizowane zostaną w ramach programu Builder for the Young Engineers specjalnie dla studentów Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej.

Każdy uczestnik otrzyma imienny certyfikat, potwierdzający udział w warsztatach. Udział w warsztatach jest możliwy jedynie poprzez rejestrację na platformie Buildera.

Zarejestrowane osoby, na podany przy rejestracji adres mailowy, przed rozpoczęciem warsztatów otrzymają dostęp do platformy Zoom. Otrzymanie certyfikatu będzie możliwe również po dokonaniu wcześniejszej rejestracji (RODO).

Aby wziąć aktywny udział w warsztatach uczestnicy proszeni są o zainstalowanie odpowiedniego programu.

PROGRAM WYDARZENIA