Opiekun SKN WIL: dr inż. Aneta Nowak - Michta

Uczelniane Sesje Studenckich Kół Naukowych Politechniki Krakowskiej:

Koła Naukowe na WIL:
    • Instytut Materiałów i Konstrukcji Budowlanych (L-1):

• Koło Naukowe Materiałów Budowlanych i Technologii Betonu
          Opiekunowie: dr inż. Aneta Nowak-Michta, dr inż. Teresa Stryszewska

• Koło Naukowe Konstrukcji Sprężonych
          Opiekun: dr inż. Rafał Szydłowski

• Koło Naukowe Konstrukcji Żelbetowych CONKRET
          Opiekunowie: dr inż. Teresa Seruga, mgr inż. Magdalena Kijania-Kontak, mgr inż. Iga Rewers
          e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

• Koło Naukowe Konstrukcji Mostowych
          Opiekun: dr inż. Marek Pańtak

• Koło Naukowe Konstrukcji Drewnianych KORNIKI
          Opiekunowie: dr inż. Dorota Kram, dr inż. Jacek Dębowski

• Koło Naukowe Budownictwa Innowacyjnego InBud
          Opiekun: mgr inż. Jolanta Gintowt

• Instytut Inżynierii Drogowej, Kolejowej i Transportu (L-2):

• Koło Naukowe Dróg Kolejowych
          Opiekunowie: prof. dr hab. inż. Włodzimierz Czyczuła, mgr inż. Dorota Błaszkiewicz

• Koło Naukowe Systemów Komunikacyjnych
          Opiekunowie: dr inż. Tomasz Kulpa, dr inż. Rafał Kucharski
          film promocyjny

• Koło Naukowe Drogowców (WIRAŻ)
          Opiekun: dr inż. Krzysztof Ostrowski
        • Koło Naukowe Logistyki TILOG
          Opiekunowie: dr hab. inż. Lidia Żakowska, mgr inż. Paweł Więcek
        • Koło Naukowe Logistyki, Ekonomii i Marketingu
          Opiekun: dr inż. Waldemar Parkitny

• Instytut Zarządzania w Budownictwie (L-3):

• Koło Naukowe Organizacji Budownictwa
          Opiekunowie: dr hab. inż. Agnieszka Leśniak, mgr inż. Jarosław Malara
    • Instytut Mechaniki Budowli (L-4):

• Koło Naukowe Geologów KWARC
          Opiekunowie: dr inż. Mirosława Bazarnik, dr hab. inż. Elżbieta Pilecka, prof. PK

• Koło Naukowe Mechaniki Budowli
          Opiekun: dr inż. Piotr Kuboń

• Instytut Technologii Informatycznych w Inżynierii Lądowej (L-5):

• Koło Naukowe Zastosowań Informatyki
          Opiekun: dr Irena Jaworska

• Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego (L-6):

• Koło Naukowe ECOPOWER
          Opiekunowie: dr hab. inż. arch. Marcin Furtak, dr inż. Małgorzata Fedorczak-Cisak, dr inż. Anna Romańska-Zapała