Opiekun SKN WIL: dr inż. Damian Wieczorek

Uczelniane Sesje Studenckich Kół Naukowych Politechniki Krakowskiej:

Koła Naukowe na WIL:

• Katedra Budownictwa Ogólnego i Fizyki Budowli L-4:

• Koło Naukowe Budownictwa Innowacyjnego InBud
          Opiekun: mgr inż. Jolanta Gintowt

• Katedra Dróg, Kolei i Inżynierii Ruchu L-5:

• Koło Naukowe Dróg Kolejowych
          Opiekunowie: dr inż. Dorota Błaszkiewicz-Juszczęć, dr inż. Filip Janowiec
          e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• Koło Naukowe Drogowców WIRAŻ
          Opiekun: dr inż. Krzysztof Ostrowski

• Katedra Systemów Transportowych L-6:

• Koło Naukowe Transit
          Opiekunowie: dr inż. Jan Hipolit Aleksandrowicz, mgr inż. Mariusz Soboń

• Katedra Mechaniki Budowli i Materiałów L-8:

• Koło Naukowe Mechaniki Budowli
          Opiekun: dr inż. Piotr Kuboń

• Katedra Geotechniki i Wytrzymałości Materiałów L-9:

• Koło Naukowe Geologów KWARC
          Opiekunowie: dr inż. Mirosława Bazarnik, dr inż. Justyna Morman-Wątor
          e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., jTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• Katedra Technologii Informatycznych w Inżynierii L-10:

• BIMcepcja Koło Naukowe Zastosowań Informatyki
          Opiekun: dr inż. Marcin Tekieli

• Małopolskie Laboratorium Budownictwa Energooszczędnego L-13:

• Koło Naukowe ECOPOWER
          Opiekunowie: dr hab. inż. arch. Marcin Furtak,prof. PK, dr inż. Małgorzata Fedorczak-Cisak; mgr inż. arch. Michał Ciuła
          e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.