W nawiązaniu do Zarządzenia nr 51 Rektora PK z dnia 11 lipca 2017 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu prowadzenia zajęć dydaktycznych metodami i technikami kształcenia na odległość, od nowego roku akad. 2017/2018 obowiązują niżej wymienione zasady zgłaszania prowadzenia zajęć dydaktycznych w formie e-kursów na WIL:

1. realizacja zajęć dydaktycznych na WIL PK w formie e-kursu w danym semestrze roku akad. ma zostać zgłoszona każdorazowo przed rozpoczęciem semestru do Dziekana WIL, na formularzu zamieszczonym na stronie WIL,
  2. każdy nowy e-kurs, przed pierwszym zgłoszeniem do realizacji, musi zostać zatwierdzony przez Dziekana WIL po zaopiniowaniu przez Wydziałową Komisję ds. Jakości Kształcenia oraz Wydziałową Komisję ds. Dydaktyki.