Zapraszamy na udziału w seminarium SIDiR na Politechnice Krakowskiej. Celem seminarium jest prezentacja działalności Stowarzyszenia Inżynierów Doradców i Rzeczoznawców, Koła Młodych Profesjonalistów oraz promocja zawodu Inżyniera-Konsultanta jako atrakcyjnej i różnorodnej ścieżki kariery.
Już 27go października 2017 r., godz. 15:00, na naszym kampusie przy ul. Warszawskiej 24, w budynku głównym, s. 411.

Informujemy, że jak co roku możliwe jest przedłużanie "wejściówek" do Dziekanatu dla starostów. Uwaga studenci I roku studiów! Im szybciej wybierzecie starostę tym szybciej załatwicie sprawy nie stojąc w kolejkach!

Informujemy, że w semestrze zimowym roku akademickiego 17/18 sobotnie dyżury Prodziekan ds. studiów niestacjonarnych dr A. Leśniak będą odbywać się w godz. 8.15-9.15.

Politechnika po raz pierwszy przystępuje do Akcji SOS – Uczelnie Schroniskom. Akcja odbędzie się w dniach 20 listopada – 17 grudnia 2017 r. na terenie PK. Celem akcji jest zbiórka karmy, legowisk, lekarstw, a także datków pieniężnych na potrzeby schronisk dla bezdomnych zwierząt w woj. małopolskim. Wszystkie studentki i studentów, a szczególnie osoby zaangażowane w pomoc dla zwierząt zachęcam do włączenia się do akcji na zasadzie wolontariatu. Wolontariusze proszeni są o kontakt z p. Beatą Szostak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Akcję patronatem honorowym objął JM Rektor Politechniki Krakowskiej prof. dr hab. inż. Jan Kazior.

Zajęcia w Centrum Pedagogiki i Psychologii - rekrutacja w roku akademickim 2017/2018