Od 19 czerwca 2017 roku studenci WIL tytuły prac dyplomowych do weryfikacji poprawności tłumaczenia na język angielski przesyłają elektronicznie logując się na stronie tytulpracy.wil.pk.edu.pl (przy pierwszym logowaniu: użytkownik - nr albumu, hasło - nr PESEL).

Informujemy, iż jest już dostępny harmonogram letniej sesji egzaminacyjnej 2016/17 (wraz z poprawkową) dla studentów studiów niestacjonarnych - AKTUALIZACJA – 21.06.2017 r.

Zgodnie z procedurą organizacji i nadzoru nad sesjami egzaminacyjnymi (Załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 53 Rektora PK z dnia 1 października 2013 r.), w harmonogramie sesji letniej 2016/17 podane zostały wyłącznie zgłoszone terminy egzaminów. Brak wpisu terminu egzaminu w harmonogramie nie oznacza, że egzamin się nie odbywa, a jedynie, że do Dziekanatu nie zgłoszono terminu jego przeprowadzenia.

Od momentu ogłoszenia harmonogramu, na wszelkie zmiany terminów zgłaszanych przez studenta, konieczne jest dołączenie informacji o zmianie w formie pisemnej z CZYTELNYM podpisem prowadzącego. Kontakt w sprawie harmonogramu: Urszula Czarska (pok. 224. tel. 12 628 23 05, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

Informujemy, że został ogłoszony harmonogram sesji 16/17 - letniej wraz z jesienną - poprawkową dla studentów studiów stacjonarnych.
ZMIANY ZGŁASZANE OD MOMENTU OGŁOSZENIA HARMONOGRAMU ZAZNACZONE SĄ KOLOREM NIEBIESKIM.
Od momentu ogłoszenia harmonogramu, na wszelkie zmiany terminów zgłaszanych przez studenta, konieczne jest dołączenie informacji o zmianie w formie pisemnej z CZYTELNYM podpisem prowadzącego. Kontakt w sprawie harmonogramu: Agnieszka Knap (pok.225, tel. 12 628 23 04, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
Studentom kierunku Gospodarka przestrzenna przypominamy, że terminy egzaminów prowadzonych przez pracowników WIŚ należny ustalać na WIŚ. Informujemy, że zgodnie z Procedurą organizacji i nadzoru nad sesjami egzaminacyjnymi (Załącznik nr 1 do Zarządzenia nr 53 Rektora PK z dnia 1 października 2013 r.) w harmonogramie sesji letniej 2016/2017 podane zostały wyłącznie zgłoszone terminy egzaminów. Brak wpisu terminu egzaminu w harmonogramie nie oznacza, że egzamin się nie odbywa, a jedynie, że do Dziekanatu nie zgłoszono terminu jego przeprowadzenia.
Obciążenie sal w czasie sesji

We have the pleasure to let you know, that the timetable for summer exam session of the academic year 16/17 including the re-sit fall exam session for the full time studies has been published.
Changes submitted after publication of the timetable are marked in blue.
After publication of the timetable, all the changes submitted by the students have to be done in writing and accompanied by the legible signature of the lecturer. Contact person for all matters pertaining to the timetable Agnieszka Knap (room 225, tel. 12 628 23 04, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).
We also make it known, that according to the procedure on organization and supervision of exam sessions (Enclosure no 1 to the Ordinance no 53 of the CUT Rector, dated October 1st 2013), only the reported exam dates are listed here. If the exam date or time are not listed in the timetable, this does not mean, that the exam does not take place, but only, that its date and time have not been reported to the Dean’s office.

 

Informujemy, że Dziekanat ds. studiów niestacjonarnych podał szczegóły jak sprawnie zaliczyć sesję letnią 16/17. Sprawdźcie ważne daty!

Nie musisz być prymusem, aby otrzymać stypendium :) Masz możliwość zdobycia stypendium dla oszczędzających z głową. Można aplikować o 3 stypendia o wartości 46 800 zł . Każde stypendium to finansowanie w wysokości 1300 zł miesięcznie, przez okres 12 miesięcy.
Do programu Stypendium dla oszczędzających poszukiwani są oszczędni studenci, którzy organizują swoje studia w sposób kreatywny i pomysłowy, przy wykorzystaniu niewielkiej ilości pieniędzy. To stypendium będzie rozdawane niezależnie od ocen, semestru czy kierunku.
Zgłoszenia

Prezentacja

European Funding Guide to największa platforma stypendialna w Europie, na której znajduje się ponad 12 000 programów stypendialnych (wartość całkowita: 27 miliardów €/rok). Sprawdź je wszystkie. Wyszukiwanie trwa zaledwie 2 minuty! A może znajdziesz stypendium, o które możesz się starać.