Współpraca Wydziału Inżynierii Lądowej z gospodarką prowadzona jest przez jego jednostki. W tej opcji wydziału zarysowane zostały jedynie główne kierunki proponowanej współpracy. Bardziej szczegółowej informacji należy szukać na stronach internetowych jednostek wydziału.

Prace naukowo - badawcze na Wydziale Inżynierii Lądowej wykonywane są w poszczególnych jego jednostkach. Na stronach Wydziału zarysowane zostały jedynie główne kierunki działalności naukowo - badawczej jednostek. Bardziej szczegółowych informacji należy szukać na stronach internetowych jednostek wydziału.

W latach 1998 - 2006 Politechnika Krakowska, brała udział w realizacji wiodącego programu Unii Europejskiej w dziedzinie edukacji, znanego jako Program SOCRATES. W latach 2007-2013 w miejsce SOCRATES’a realizowany był zintegrowany program kształcenia określany mianem Lifelong Learning Programme (LLP). Od 2014 roku obowiązują zasady Erasmus+.

Koordynatorem Erasmus+ na Wydziale Inżynierii Lądowej PK jest dr hab. inż. Dorota Jasińska, prof. PK (tel. +48 12 628 23 22, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Dyżury Koordynatora - tutaj.

W Dziekanacie Wydziału (pok. 226) sprawami dot. programu Erasmus+ zajmuje się mgr inż. Barbara Liana-Papuga (tel. + 48 12 628 23 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Godziny otwarcia Dziekanatu - tutaj.

 

Informujemy, że studenci z ESN PK (Erasmus Student Network) z udziałem DWM opracowali informator dotyczący możliwości wyjazdów na studia częściowe za granicę. Dokument ten jest skierowany do studentów studiów I i II stopnia odbywających studia pełne na PK.

Link do informatora

Tablica ogłoszeń w czasie COVID-19