W ramach zakupionej specjalnej licencji akademickiej typu Site License dla pracowników i studentów Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej  dostępne jest oprogramowania Statistica dla maksymalnie 500 stanowisk. Licencja jest ważna od 1 września 2023 r. do 31 sierpnia 2024 r.

1. Karta rejestracyjna - StatSoft

Każdy użytkownik przed zainstalowaniem oprogramowania powinien wypełnić kartę rejestracyjną zamieszczoną na stronie www.

2. Po wypełnieniu karty rejestracyjnej od wydziałowego administratora licencji zostaną przesłane na podany adres e-mail informacje w jaki sposób można uzyskać dostęp do oprogramowania STATISTICA oraz Zestawu Plus oraz Zestawu Mapy.

3. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących instalacji i pomocy technicznej należy kontaktować się z działem technicznym StatSoft: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 12 428 43 00.

4. Sposób użytkowania

Oprogramowanie Statistica (dalej Oprogramowanie) jest dostępne dla pracowników i studentów Wydziału Inżynierii Lądowej Politechniki Krakowskiej (dalej WIL PK).

Oprogramowanie może być wykorzystywane przez pracowników i studentów WIL PK tylko do celów niekomercyjnych (dydaktycznych, edukacyjnych i naukowo-badawczych) związanych z WIL PK.

Osoba, która uzyskała od wydziałowego administratora licencji dostęp do Oprogramowania nie może go udostępniać osobom trzecim.

Osoba, która przestała być pracownikiem/studentem WIL PK, traci prawo do korzystania z Oprogramowania (Oprogramowanie powinno zostać odinstalowane).

Licencja jest ważna od 1.09.2021r. do 31.08.2023 r. Po tym terminie Oprogramowanie powinno zostać odinstalowane. Jeżeli po tym terminie użytkownik nadal będzie zainteresowany wykorzystywaniem Oprogramowania zobowiązany jest do skontaktowania się z uczelnianym/wydziałowym administratorem licencji w celu uzyskania odpowiedniej licencji.

5. Funkcjonalność, cechy użytkowe oraz wymagania techniczne opisane są w załączeniu.

6. Osoba do kontaktu Stanisław Bartecki, tel. 572 569 942 lub 12 628 23 98, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..