Ależ niebywały sukces naszego reprezentanta! Radosław Mazgaj ubiegłoroczny zwycięzca WorldSkills Poland w kategorii BIM z naszego Wydziału pojechał na kwalifikacje światowe do Szanghaju. 

23 października 2022 r. zakończył się konkurs Worldskills SE 2022. Radosław Mazgaj zdobył Medal of Excellence, przeznaczony dla osób, które osiągnęły najwyższy poziom profesjonalizmu w danej dyscyplinie. To ogromny osobisty sukces Radka, a także sukces współpracy z kolegami z TechData i AEC Design.

Podczas kwalifikacji przyjęto zasadę, iż zwycięzcy muszą osiągnąć wynik min. 90% ogółu wyników, a do wyróżnienia trzeba - bo to równie znaczący sukces - 70%. Medal of Excellence to ogromnie ważne wyróżnienie. Jego posiadacz jest w czołówce światowej sobie podobnych - to niezwykłą okazja do udanego startu w życiu zawodowym. Radosław znalazł się wśród najlepszych na świecie!

Wyniki pokazują, że czołówka była bardzo wyrównana, ledwo 70 pkt dzieliło Radosława od osoby z pierwszego miejsca. To bardzo niewielka różnica. Gratulujemy!