Konkursy i nagrody

Można już aplikować w ramach konkursu Sprefabrykuj Dyplom z Pekabeksem! Kolejna edycja rusza. Termin zgłoszeń do 31 października 2024.

Konkurs Pekabex na najlepsza pracę inżynierską i magisterską ma na celu aktywną współpracę ze środowiskiem polskich uczelni technicznych oraz zachęcenie studentów i pracowników naukowych do poznawania oraz promowania tematyki związanej z prefabrykacją betonową i generalnym wykonawstwem w formie prac inżynierskich/magisterskich.

Dodatkowym celem jest wsparcie oraz chęć nawiązania współpracy z najbardziej obiecującymi studentami.

Regulamin

 

 

Wydział Inżynierii Lądowej wraz przedsiębiorstwem ERBET Sp. z o.o. organizuje II edycję „Konkursu ERBET na najlepszą pracę dyplomową” z zakresu konstrukcji i technologii w budownictwie, obronioną na WIL PK w roku akademickim 2023/24.

Regulamin Konkursu

Formularze

Zgłoszenia do Konkursu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Studenci mogą zgłaszać prace do konkursu do 29 marca 2024 r. (pierwsza tura)

Informacje o drugiej turze ukażą się w sierpniu br. Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Inauguracji roku akademickiego 24/25 (październik br.)

 

Strona internetowa firmy poniżej, a tutaj kanał YT, gdzie można zapoznać się z niektórymi inwestycjami Erbet.

 

Informujemy, że do 15 marca 2024 r. można zgłaszać prace obronione w 2023 roku do Konkursu na najlepsze prace dyplomowe I i II stopnia w dziedzinie transportu dla szkół wyższych Krakowa organizowany przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP Oddział w Krakowie.

Zachęcamy do udziału!

Przypominamy, że często by starać się o nagrody za wybitne osiągnięcia czy stypendia (np. na PK: z Własnego Funduszu Stypendialnego – nabór wniosków nawet 2 razy w roku!) przydaje się udokumentowanie np. wydania własnej publikacji/artykułu, udziału w konferencji czy otrzymania nagrody w konkursie za projekt. Istnieją konkursy, które umożliwiają realizację powyższego.

Zachęcamy więc do udziału w konkursie na innowacyjny artykuł naukowy, projekt pt.: „Debiut naukowy 2024” – „ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ a EUROPEJSKI ZIELONY ŁAD”. Projekt ma charakter otwarty, mogą w nim uczestniczyć wszyscy studenci studiów I, II i III stopnia oraz absolwenci nie posiadający tytułu naukowego – doktora.

Celem przedsięwzięcia jest umożliwienie zadebiutowania w publikacji o profilu naukowym, w tym: w monografii lub w czasopiśmie naukowym oraz wystąpienie podczas międzynarodowej konferencji naukowej.

XIV. edycję projektu organizują: Biura prof. dr hab. inż. Jerzego Buzka - Posła do Parlamentu Europejskiego, Wydział Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej, Instytut Studiów Społecznych Akademii Nauk Stosowanych w Raciborzu i Śląskie Centrum Etyki Biznesu i Zrównoważonego Rozwoju. Zaproszenie do udziału.

Termin nadesłania prac: 18 lutego 2024 r. 

Regulamin (English version)

Karta zgłoszenia