Konkursy i nagrody

Można już aplikować w ramach konkursu Sprefabrykuj Dyplom z Pekabeksem! Kolejna edycja rusza. Termin zgłoszeń do 31 października 2024.

Konkurs Pekabex na najlepsza pracę inżynierską i magisterską ma na celu aktywną współpracę ze środowiskiem polskich uczelni technicznych oraz zachęcenie studentów i pracowników naukowych do poznawania oraz promowania tematyki związanej z prefabrykacją betonową i generalnym wykonawstwem w formie prac inżynierskich/magisterskich.

Dodatkowym celem jest wsparcie oraz chęć nawiązania współpracy z najbardziej obiecującymi studentami.

Regulamin

 

 

 

Wydział Inżynierii Lądowej wraz z firmą GT Construction ogłasza I edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową obronioną na WIL PK w dziedzinie technologii BIM. Konkurs dotyczy prac magisterskich.  Nagrody to:

  • pierwsze miejsce 5000 zł brutto
  • drugie miejsce 3000 zł brutto
  • trzecie miejsce 1000 zł brutto

Regulamin Konkursu

Formularze

Zgłoszenia do Konkursu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Studenci mogą zgłaszać prace do konkursu do 15 września 2024 r.

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Inauguracji roku akademickiego 24/25 w dniu 1 października br.

Wydział Inżynierii Lądowej wraz przedsiębiorstwem ERBET Sp. z o.o. organizuje w semestrze letnim II edycję „Konkursu ERBET na najlepszą pracę dyplomową” z zakresu konstrukcji i technologii w budownictwie, obronioną na WIL PK w roku akademickim 2023/24. Druga tuta dot. prac magisterskich.

Regulamin Konkursu

Formularze

Zgłoszenia do Konkursu należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Studenci mogą zgłaszać prace do konkursu do 15 września 2024 r. (druga tura)

Wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej Inauguracji roku akademickiego 24/25 (październik br.)

 

Strona internetowa firmy, a tutaj kanał YT, gdzie można zapoznać się z niektórymi inwestycjami Erbet.